| Unknow9990 a întrebat:

Cu ce program m-ai pot face un filmulet cu poze? Inafara de Movie Maker... am windows 7! Cel mai rapid raspuns si cel mai bun FUNDA!+VOT!

3 răspunsuri:
| PlasticMoon a răspuns:

Cred ca unul dintre cele mai bune dar si greu de folosit este Vegas Pro, deoarece este destul de profesional. Cu programul asta isi editeaza vlog-erii filmuletele.
Eu am folosit ProShow Gold e foarte bun.
Mai e Picassa 3.8, dar mie cel mai bun mi se pare Movie Maker pentru Windows 7.
pupici :*

| Unknow9990 explică:

LoL, Movie Maker e cel mai bun! Trebuia numai sa il downladez! dăă...