| Mc_Andrei_2000 a întrebat:

Cu ce program pot filma mai mult de 10 minute? Ex joc. Minecraft

2 răspunsuri:
| alinaalin955 a răspuns:

Poti folosi bandicam dar trebuie sa ai un PC bun altfel face figuri.
Alte programe:
Fraps, Mirillis Action, Dxtory.

| Florentiu10 a răspuns:

OBS, acest Program este folosit si de YouTuberii Mari, gen: iRaphahell si asa, OBS este Gratis si este foarte bun, si eu am Canal De YouTube si doar cu OBS filmez, plus ca OBS poti face si Live pe el, poti si sa schimbi Scenele, sa pui titluri pe ecran, anunturi si asa, Funda plsss