| AllForOne a întrebat:

Cu ce program pot sa fac din filmulete filme? Adica sa pun mai multe filmulete la un loc si sa le"lipesc"

4 răspunsuri:
| Cretaker a răspuns:

Sony Vegas si un codec pack bine instalat, lol.

| AT a răspuns:

Movie maker pe care trebuie sa-l downloadezi incearca de aici :D http://download.kappa.ro/action__file/id__3209

| Crazy Penguin a răspuns:

Cel mai simplu e Movie Maker...il gasesti in Program Files, se instaleaza cu windowsul. Unul mult mai profesionist este Sony Vegas, asta e mai greu de folosit, dar mult mai bun

| Damian a răspuns:

Avs4you convertor, le pui pe toate in lista si le lipeste automat programul dupa ce apeşi convert evident