| BiancaPitic a întrebat:

Cu ce program pot sa fac un videoclip compus din mai multe imagini sau din mai multe videoclipuri? Dau funda! love struck.

12 răspunsuri:
| angel74dm a răspuns:

Cu Total Video Converter sau cu WinDVD Creator.

| danyelo112 a răspuns:

Pentru imagini incearca cu Microsoft powerpoint.se lucreaza foarte usor in acest program

| KenJi a răspuns:

Windows Movie Maker, Sony Vegas Pro 9, 10, Ulead 11

| daniel94d a răspuns:

Incearca cu camtasia studio 7 e bun poti face si hd si captura la ecran
http://camtasia-studio.en.softonic.com/

| TheEnergyNeverDies a răspuns:

Cu Windows Movie Maker.

| kko a răspuns:

Windows Movie Maker.

| Rossey a răspuns:

Windows Movie Maker

| dulceatalui a răspuns:

Cu movie maker ( pe care de obicei il ai in calculator instalat odata cu windowsul ) cu Pro gold slideshow.na astea sunt mai usor de folosit tongue Bafta :X

| Anabella01 a răspuns:

Photo Story 3. Eu cu asta imi fac videoclipurile, sau cu windows movie maker. Te looog fundita sad

| CaTa_7176 a răspuns:

Un videoclip il poti face cu movie maker. Este foarte bun si simplu de utilizat...

| blablatoday a răspuns:

Http://www.youtube.com/watch?v=1q_7KJLtNqs&feature=youtu.be

aici gasesti raspunsul proshow e programul :)