| afrodita3333 a întrebat:

Cu ce program pot schimba vocea cantaretului intr-o melodie?(Sa o fac mai pitigaiata sau mai groasa sau de copil)

5 răspunsuri:
| Skylerx a răspuns:

Virtual DJ, l-am folosit si eu si i-am schimbat vocea lui Justin Bieber in una de fata laughing

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Virtual DJ, urmărește videoclipuri pe YouTube și ai să vezi cum.

| Alexyu a răspuns:

@ßℓööđץ Nu este nevoie sa ii faci tu vocea de fetita laughing Ca asta e rolling on the floor

| AllexAndre a răspuns:

FreeTrim mp3 thinking ar fi unul happy ( la asta poti,, taia" din melodie si sa o reglezi asa cum vrei happy )

| cypryk92 a răspuns:

Vezi k jos in partea din stanga, ai iconta cu driverul audio, acolo ai posibilitatea sa schimbi vocea in subtire sau groasa happy RealTEK se numeste Driverul si are o iconita cu un difuzor happy. BFT