| DaRlInGiLuSiOnS a întrebat:

Cu ce program se poate modifica culoarea ochilor in poze?

Răspuns Câştigător
| yuli10 a răspuns:

Nu e un program, dar poti sa faci asta si aici. http://www.taaz.com/
trebuie doar sa incarci o poza si ai nelimitate posibilitati sa iti modifici parul, ochii, machiajul.

11 răspunsuri:
| Gabystelistu95 a răspuns:

Poti folosi Paint.NET ca e la fel ca Photoshop doar ca e gratiswinking

| sti a răspuns:

Puteți descarca Photoshop de aici: www.idownload.ro/modules/wfdownloads/singlefile.php?cid=15&lid=1364

| Bishop a răspuns:

Cu photoshop, cand selectezi pensula, te duci pe poza, dai click dreapta si selectezi "color"

| adrianhasde a răspuns:

Cu Picasa eu l-am folosit si e super.

| Ellena a răspuns:

Photoshop e cel mai bun

| Little Kid a răspuns:

PhotoBrush...

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Poti folosi si paintbrush din windows. Eu folosesc adobe photoshop.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Aici platesti?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Buna. Spuneti-mi si mie va rog, cum pot sa salvez pozele modificate prin PhotoInstrument?(fara ca sa cumpar nu stiu ce cheie acolo). Multumesc!

| Muha_Aurelia_1981 a răspuns:

Cum sa gasesc programu de schimbarea ochilori?