| Theseus a întrebat:

Cu ce se sterg LCD-urile?(eu am acasa led-jumate tv juamte monitor-) si vreau sa stiu cu ce se sterge ecranul?
Cu spirt? oare?
Multumesc aniticipat!

Răspuns Câştigător
| stlucian a răspuns:

Sunt spray-uri antistatice (ceva cu W5 albastre in supermarket-uri):

http://images10.okr.ro/......00_300.jpg

ala din stanga.Max 10 lei.Eu folosesc si pentru tastatura/pc/tv/combina/monitor/boxe/etc si e super.

5 răspunsuri:
| Seepty a răspuns:

Cu spirt sau solutie de geamuri.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu cu spirt.
Exista niste servetele speciale pentru ochelari, aparate foto, lentile in general. Se gasesc in supermarket-uri si nu sint scumpe.

| SorinTudor a răspuns:

Salut!
Si eu am ecrane LCD/LED prin casa si le sterg cu solutii speciale...le gasesti in magazine precum : Altex, DOMO, Flanco, eMAG...etc

| TempestUV a răspuns:

Eu sterg monitorul cu servetele umede.

Răspuns utilizator avertizat