| anonim_4396 a întrebat:

Cu placa video Asus nVIDIA Geforce 8600GT Magic, 512 MB, merge gta 4 in medium quality sau high quality?
multumesc

5 răspunsuri:
kongeriket
| kongeriket a răspuns:

Îţi merge şi la high!

| iulyan a răspuns:

Totul depinde si pe ce frecventa functioneaza placa.uite.ai site-ul mai jos unde scrie ce trebuie sa ai ca sa-ti functioneze jocul:D. spor la joc:)!

http://www.acsel.ro/2008/11/23/final-gta-4-system-requirements/

| 334499 a răspuns:

Depinde si de restul componentelor happy
Cu-n quad core si inca 3 gb ram s-ar putea sa-ti mearga pe highwinking

| rafy a răspuns:

Da depinde ce proc ai merge pe nvidia 8600 gt ca am si eu dar la mine e procul slab

| razvanadriann a răspuns:

Da eu il am si imi merge ai aceeasi placa ca si mine big grin mult succes