| costy20 a întrebat:

Cum aflu cati mb de date mobile am consumat in plus (cu cost suplimentar )de la abonament pe Orange?

6 răspunsuri:
| OrangeHelper a răspuns:

Salut,

Poti verifica traficul ramas pe numarul tau Orange, apeland *115#. Pentru a investiga situatia descrisa de tine te vom contacta printr-un mesaj privat.

Cu prietenie,
Orange Helper.

| Jipa95 a răspuns:

Apeleaza cost control, si ai sa afli.

| HalloweenSamy a răspuns:

Suni la 415 si dupa primesti mesajul cu ce minute si MB mai ai si ce cost suplimentar ai

| costy20 explică (pentru HalloweenSamy):

Eu stiu ca am de platit 2.13 euro dar telefonul spune ca am consumat 2 mega si 2 mega nu costa 2 euro. eu vreau sa vad ce am facut cu acei euro

| HalloweenSamy a răspuns (pentru costy20):

Ahaaa... Pai pentru asta trebuie sa le ceri factura detaliata celor de la Orange in care sa se precizeze extra-ul folosit in 2.13 euro

| OvidiuFlorin a răspuns: