| GheorgheMitica a întrebat:

Cum aflu contul de Facebook după numărul de telefon?

4 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Doar daca lucrezi in America la Administratia FaceBookului, poti afla asa ceva.
Informatiile despre utilizatori si datele personalizate sunt stricte si securizate, conform legislatiei americane.

| NoTurbinaNoGood a răspuns:

Il bagi in casuta de cautare, iar daca este public (profilul si numarul), ar trebui sa apara persoana respectiva.

| lpavel a răspuns:

Ce te face sa crezi ca poti gasi un cont dupa nr de telefon? laughing
Chiar daca respectivul/a a adaugat un nr de telefon la cont, el este pus pentru a se putea loga nu pentru a fi gasit de cunoscuti!
Apoi mai exista sansa sa nu aiba un nr de telefon adaugat la contul Facebook, cum am si eu de exemplu...

| Dragobeta a răspuns:

Daca userul a adaugat un numar de telefon si, numai si numai daca a bifat la "pot fi cautat dupa numar de telefon".