| myryy a întrebat:

Cum aflu daca cineva mi-a dat ignor din lista de messenger?

3 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Il cauti pe imvisible.ro si cand il prinzi online acolo il bombardezi cu buzzuri / mesaje. Daca nu iti raspunde e clar.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Hey!
Poti sa cauti pe un detector online si daca e online dar la tine in lista nu apare ti-a dat ignore.
Sau daca iti este mai usor poti sa intrebi pe altcineva care il are in lista de messenger daca persoana respectiva este on sau nu.

Sper ca te-am ajutat si te rog mult sa ne anunti si pe noi daca ai aflat si cum :*

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Intrebi persoana