| vladvcosmin a întrebat:

Cum aflu daca o persoana este offline pe facebook?

5 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

In lista de chat din partea dreapta a paginii.Doar daca il ai la prieteni.

| mona a răspuns:

Daca persoana e in lista de prieteni si ai chatul conectat, vei sti cine este si cine nu offline

| Morphines a răspuns:

Cauta in lista de prieteni de pe chat, vei afla acolo!winking

| alexfunjohncena a răspuns:

Poi cand apare un punct verde inseamna ca e online, cand apare un tel inseamna ca e p tell si cand cineva e offline nu ati apare nimic si apropo dac ati apare un patrat la veo casuta de caht inseamna ca e iddle! Funda?

| vladvcosmin explică:

Mersi mult pentru raspunsuri, stiu asta, dar in cazul in care isi tine chat-ul pe offline cum aflu daca este conectata acea persoana. Multumesc!