| Ce.mai.vrei:>? a întrebat:

Cum as putea pune google ca pagine de pornire la firefox? adica cand dau click pe mozila sa imi apara google?

Răspuns Câştigător
| DeyCj a răspuns:

E simplu.Sus în bara de instrumente este opţiunea Tools(unelte dacă ai interfaţa în RO) click pe opţiune şi apoi din meniu selectezi Options(opţiuni) apoi din fereastra ce apare selectează GENERAL şi ai să vezi sub „When firefox Starts" că este şi opţiunea ce te interesează(scuze dacă nu am scris exact în engleză că la mine modzilla este în română). Spre că te-am ajutat.

3 răspunsuri:
| DeyCj a răspuns:

Revin du o corectură
Şi din căsuţa cu set startup page scrii adresa www.google.ro şi confirmi cu Ok şi reporneşti modzilla. :)

| hallux a răspuns:

Pai te duci la internet option si exista p acolo o optiune din asta, si intri acolo scrii site-ul care vrei sa iti fie pagina d pornire dai apply apoi ok si gata, eventual si un restart la comp dar cred ca merge si faralaughing

| The Al3xu7Zu a răspuns:

Click sus, unelte, optiuni, pagina de starts: si scrii www.google.ro si pe urma dai ok!