| Valentin7991 a întrebat:

Cum as putea sa am note mai bune la scoala?

Răspuns Câştigător
| Lluvia a răspuns:

Poi in primul rand sa fii prezent/a(nu stiu daca esti fata sau baiatlaughing) la ore. Dupa un pas important ar fi sa fii si atent. Degeaba te chinui tu acasa sa inveti cand de fapt tu nu ai inteles lectia in clasa. La obiectele care poti face probleme si exercitii ar trebui sa incerci sa reiei exemplele din clasa si sa incerci sa le rezolvi sg, dupa sa te verifici. Acasa sa te straduiesti mai mult. Nu citesti doar o data si gata zici ca stii. Trebuie sa aprofundezi. Incearca toate astea si vei reusi.
Bfta:*!

6 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Invataaaaaa...

| PeAcE a răspuns:

Invatand din greu!

Si ca sa te ajute cu memorarea unor date mai grele, iti recomand sa iei lecitinahee hee!

| Mimii9832 a răspuns:

Invatand mai mult.straduieste'tewinking vezi ca o sa mearga:d

| RUMBURAK a răspuns:

Sa mai pui si tu cate 100 de euro in lucrare?

| DeepInDarkness a răspuns:

Simplu:invata!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sa invetzi raised eyebrows