| AndutzaAndu a întrebat:

Cum as putea sa pun din nou sa-mi apara Google ca home page?

Răspuns Câştigător
| oz a răspuns:

Trimite-mi un mesaj privat si spune-mi ce browser ai (internet explorer, mozilla, opera, chrome, safari etc)

12 răspunsuri:
| costymaximus a răspuns:

Vezi ca orice browser are si tools.Intri acolo la optiuni ai "set my home page".

| waXonwaXoff a răspuns:

Dai click pe tools (engleza) sau daca ai setat pe romana apesi pe unelte>>jos de tot sub "curata istoricul" ai optiuni sau internet options>>iti apare o fereastra>>undeva scrie "pagina de start" si ai o casuta si in e a scrii www.google.ro
>>>apesi enter si gata

| waXonwaXoff a răspuns:

Dai click pe tools (engleza) sau daca ai setat pe romana apesi pe unelte>>jos de tot sub "curata istoricul" ai optiuni sau internet options>>iti apare o fereastra>>undeva scrie "pagina de start" si ai o casuta si in e a scrii www.google.ro
>>>apesi enter si gata

| antonia09 a răspuns:

Buna,
Daca folosesti ca internet browser Mozzila Firefox trebuie sa urmezi urmatorii pasi intri in meniu Tools >Options> rubrica Main iti da posibilitatea de a selecta pagina pe care o doresti ca home page.
La Internet Explorer sunt de urmat cam aceeasi pasi: Tools > Internet Options>Home Page (in casuta scrii web-pagul dorit).
Mult succes. Sarbatori fericite.

Răspuns utilizator avertizat
| Majj a răspuns:

E foarte simplu: Intri pe www.google.com si mai jos ai o optiune (set google as my home page) sau geva de genu. Dai click si gata :) succes

| aditzuca a răspuns:

Scrii acolo sus google si si acolo jos scrie seteaza google ca prima pagina de pornire sau daca nu bate google.com si scrii make google my home page da clik acolo.

| mikko a răspuns:

Intri in browser clik un unelte ->optiuni daca ai mozilla sau numai optiuni daca ai explorer si iti apare pagina care ti se deschide si acolo si google.ro si dupa aia ok

| andr14 a răspuns:

Te duci sus la instrumente selectezi 'Optiuni Internet' si acolo la adresa scrii : http://www.google.ro.

Mult Succes :>.

| catutza1 a răspuns:

Inainte scria "seteaza google ca pagina mea de pornire" acum nu mai scrie. Eu am dat sus in dreapta la "conectati-va" si daca nu ai cont google apasa pe "creati un cont chiar acum", dar nu trebuie sa scrii acolo email-ul ci bifeaza "seteaza google ca pagina de pornire" si dai accept.

| ...:::.danut.:::... a răspuns:

Dai acolo la "tools"/"internet obtions"...si scrii acolo orice ex: (www.google.ro sau www.youtube.com)etc...;);)

| anutza14 a răspuns:

Exact ca aditzuca