| Tricksy a întrebat:

Cum blochez un joc pe facebook ca sa nu mai primesc cereri?

Răspuns Câştigător
| JustLikeMe a răspuns:

-Ii dai pe facebook la "Acasa "
-Apoi selectezi in colana din stanga centru de aplicatii
-Cereri
-La fiecare cerere de joc dai click in casuta in care iti apare "X"
-Iar apoi "Block.(numele jocului )

4 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cel mai simplu :cand primesti o cerere sus acolo la notificari daca pui mouse-ul pe notificare vezi ca e un mic x.dai pe ''x''ala si dai turn off notification off this gane sau ceva de genu

| nnc0910 a răspuns:

Salut happy.

Poti bloca jocurile intrand la App Center [ sub rubrica Grups ]. Apoi iti apare in partea stanga o lista printre care se afla meniul "Requests". Intri acolo si iti apare lista cu toate jocurile/aplicatiile care ti-ai fost sugerate. Dai "X" la cele pe care nu le vrei. Apoi iti apare daca vrei sa le blochezi sau sa ignori cererile. Alegi de acolo si gata big grin.

Sper ca te-a ajutat happy.

| denice1803 a răspuns:

Du-te la centru de aplicatii ->cereri->blocheaza aplicatie! Din acest moment numai primesti cereri pentru aplicatia respectiva! Sper ca ti-am fost de folos!:*

| GoToSleepAndWaitTheSurprise a răspuns:

Http://www.google.ro/......tp?/imgres Uite un link care s-ar putea sa te ajute.