| LorenaAnca a întrebat:

Cum creez o pagina pe Facebook?

Răspuns Câştigător
| Francesca17 a răspuns:

Pai intrii pe o alta pagina de facebook, iar acolo in dreapta de tot iti apare "Creeaza o Pagina", dupa care urmezi pasii happy.

4 răspunsuri:
| Hydrangeaceae a răspuns:

Bună!
Intri pe o pagină de Facebook iar în dreapta ai opţiunea "Creează o pagină", după care completezi ce este necesar.
Succes!

| ReusxD a răspuns:

Bună.
Intri pe o pagină care există deja, şi undeva in colţul din dreapta sus, apare crează o pagină si dai click acolo.
Pa, pa!

| JustRoxanne a răspuns:

Intri pe o pagină care există deja, şi undeva in colţul din dreapta sus, apare crează o pagină si dai click acolo.

| Bezwingerin a răspuns:

Intri pe facebook.com si pui "creazati un cont", la ani trebuie sa pui cel putin 18