| zahariuc a întrebat:

Cum creezi o pagina de comunitate pe facebook?

Răspuns Câştigător
| MiruD a răspuns:

Intri pe pagina ta principala de facebook, apoi acolo de unde te conectezi, steluta aia, dai acolo si e prima optiune. Creeaza pagina.
Apoi alegi "cauza sau comunitate".
Si scrii numele pe care il vrei.winking

5 răspunsuri:
| PedoBarbie a răspuns:

Cu răbdare.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Te duci pe orice pagina de facebook dai click stanga pe rotita De Langa Message si gasesti acolo "Create a Page"

| einenebun23 a răspuns:

Cand esti conectat acolo apesi pe butonul de setari care este langa numele tau si selecteze creeaza o pagina si acolo te va intreba de care tip vrei sa fie pagina si selectezi de acolo.

| NopeCheers a răspuns:

Intri pe facebook.com si acolo ai pagina personala / pagina de comunitate apesi pe pagina de comunitate si acolo trebuie sa pui informatiile despre pagina.

| AdyBoy a răspuns:

1. Apesi pe butonul pentru setari ( langa numele tau)
2. selectezi: creeaza o pagina
3. Alegi de care tip vrei sa fie pagina