| PuF_8706 a întrebat:

Cum dau print screen? pe ce tasta?

4 răspunsuri:
| unicka a răspuns:

Ai laptop sau calculator(pc)? la laptop gasesti de la tasta F12 a doua in dreapta.la calculator (pc) gasesti langa sageti in sus a doua tasta(mijloc).

| User a răspuns:

Prt Scr, e de la F12 in dreapta.

| Malvina24 a răspuns:

Pe tastatura in partea dreapta scrie undeva ''insert'' dai clik deasupra de insert...scrie ''Prt Sc SYs Rq''

| karakushiu a răspuns:

Un ai sagetile stanga dreapta sus jos mergi in sus la ultimu rand si ai acol rpint screen scrool lock si pause su dai print screen, scrie pe buton print screen