| anonim_4396 a întrebat:

Cum dau tag unei pagini pe facebook? Cand adaug o poza cu un tricou PORC, de exemplu, vreau sa dau tag paginii PORC.Am observat ca unele persoane dau tag unor pagini, deci e posibil.

2 răspunsuri:
| FlorinCiokan a răspuns:

Pur si simplu la o postare la descriere scrii primele litere acelei persoane primele 2-3 litere si o sa iti apare persoanele cu acelea litere, selectezi persoana dorita si gata.

| Alexe_Daniela_1995 a răspuns:

Pui @ si dupa scrii numele paginii, sau il pui cu copy-paste.