| ricoset a întrebat:

Cum dau teapa la vodafone adica sa imi fac abonament pe 2 ani ( vreau iphone 4s ) si platesc un timp si dupa sa nu mai platesc se poate?

Răspuns Câştigător
| Raducu1 a răspuns:

Absolut,ai sanse 0%! N-ai cum sa-i fraieresti tu pe aia, numai ei au cum sa te fraiereasca pe tinelaughing! Iar acest lucru e valabil pentru toti nu doar pentru tine sau doar pentru mine!

3 răspunsuri:
| maya_1225 a răspuns:

Cum sa nu ai cum,iti spuns sigur ca merge,fara sa platesti nici o luna de abonament si nu au ce sa iti faca, doar ca nu ai cum sa iti mai faci abonament vreodata la Vodafone si cred ca nici la Orange pentru ca se consulta cu baza de date in care tu ramai ca neplata, dar nu au ce sa iti facahappy

| misteryo50 a răspuns:

N-ai cum laughing toate faza e ca sa te fraereasca vodafonu pe tine happy

| unghiimov a răspuns:

Esti un roman autenticlaughing)! Ai grija ce faci...ca legea iti da teapa!laughing