| mykydutza01 a întrebat:

Cum deblochez o tasta de la laptop? Problema e ca apare incontinuu tasta b.De fiecare data cand apas tasta n apare automat si b dupa:d. Aveti idee? Dau funda:d:*

3 răspunsuri:
| laptopnews a răspuns:

Vezi poate trebuie curatat! Mergi la un service autorizat! Succes!

| laptopnews a răspuns:

Http://laptopnews.ro/service-laptop-reparatii-laptop - in functie de laptop il alegi pe cel potrivit! Succes!

| flyer90 a răspuns:

Apare automat sau numai dupa ce apesi tasta n? S-ar putea sa fie un virus, nu tastatura