Întrebare recomandată | stefanfanu a întrebat:

Cum dezactivez netul de pe calculator si cum il activez apoi? Am windows xp

Răspuns Câştigător
| AtomiX a răspuns:

Start->Control Panel-> Network and Internet Connections-> Network Connections..clik dreapta pe iconita de acolo si alegem optiunea "disable"..ca sa il repornim dam clik dreapta pe iconita si alegem "enable" sau dublu clik big grin... evident, merge si optiunea lui neluL happy

2 răspunsuri:
neluL
| neluL a răspuns:

Cel mai usor scoate cablul de internet din pc big grin

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Tai cablul de reţea şi ai rezolvat, e deconectat. O să fie mai greu cu conectatul, dar deja asta nu mai contează.