| Flavius90 a întrebat:

Cum dezactivez optiunea ton de asteptare de la orange? Dau fundita

Răspuns Câştigător
| smartalogu a răspuns:

Poti de pe site de ex. Intri frumos, iti creezi cont daca nu ai (stai linistita nu te costa nimic, decat sa ai telefonul la indemana, or sa iti trimita ei un mesaj cu o parola) apoi mergi la contul tau (stanga sus) -> servicii -> ton in asteptare -> modifica. Sper sa te descurci. Si asta e doar o varianta. A doua varianta ar fi dupa telefon, dar nu mai stau acum sa ma uit cum. O seara placuta in continuare.

2 răspunsuri:
| Flavius90 explică:

Ajuta-ma te rog de pe telefon pentru ca nu pot sa imi fac cont.

| Flavius90 explică:

Da merge.am reusit de pe site multumesc. smartalogule ai fundita!