Ai şi tu o întrebare ? Pune-o aici

2862051intrebari
Ultimele intrebari
Elefant.ro - Premium
Twitter
micşorează boxul
Categorii
micşorează boxul
Blogul tău poate ajuta
TRAFIC
25 Feb
SATI 316.671AFISARI
168.016VIZITE
150.421V. UNICI

Cum eau un hack rt pentru microvolts care sa mearga?

Urmareste intrebarea Adauga la favorite
Ce nota dai intrebarii?
  • 12 răspunsuri RSS raspunsuri)
  • a răspuns:
    Era un ha ck de rt care mergea dar trebuie sa ai nu stiu ce chestie la mine nu merge dar la toti mergea inainte pe cuvantul meu la mine a mers odata dar acu nu mai merge...
    www.pozitronx.weebly.com
    a răspuns (pentru VladuTzuMycutu):
    Da carei parola ca sa pot intra
    - Ascunde conversatia (1 răspuns)
  • a răspuns:
    Uite aici hack(nu e de rt)
    www.planetmicrovolts.blogspot.com
    Daca ma cauta cineva pe microvolts sunt Romanu2013.
  • a răspuns:
    Pai...defapt am incercat multe hack-uri MicroVolts pentru rt si niciunul nu merge...Te sfatuiesc sa scrii Hack Microvolts pe Google si sa copii primul hack pe care il gasesti. Daca iti cere o parola parola este 9045microvolts393.Hack-ul este de mp si alte chestii.Asta e sfatul meu.Bafta!
    a răspuns (pentru T4XiC4YoU):
    Parola de la net farmework care e
    a răspuns (pentru Boss_Antonio_1982):
    Usingnetframework parca, nu mai tin minte deoarece am avut si eu problema asta
    a răspuns (pentru T4XiC4YoU):
    PAi pe asta il am si eu doar ca am nevoie de.NET Framework si nu stiu care sa iau, daca mi-ai da un link si parola (din cate am auzit) ai fi tare (y)
    a răspuns (pentru Boss_Antonio_1982):
    Da-mi si mie linkul cu net framework te rog mult ca nu gasesc crying
    - Ascunde conversatia (4 răspunsuri)
  • a răspuns:
    Multe hackuri is facaturi si oricum numai prostii au hackuri numai aia care nu stiu sa joace corectisi iau programe asa ca mai bine renunta decat sa vii un trisor
  • a răspuns:
    Is facaturi mai toate dai bani te joci o luna si dupaiase abgradeaza mv si s-a dus
  • a răspuns:
    Salut frate, treaba sta cam asa...
    toate hack-urile merg doar ca pe 2 sau 3 2013 a adaugat x-trap[****] si nu mai merge absolut nici macar un cod. dupa mine nu merge. daca vreun hacker adevarat stie... e clar ca noi nu vom avea hack daca trebuie sa fii mare hacker... funda?
  • a răspuns:
    Nu exista hack RT sry! era MVX nu cu rt era bun a mers pana in sectembrie 2014 din iulie 2014