| Messy123 a întrebat:

Cum este cartela la Samsung galaxy s4? adica este o cartela normala sau una speciala ca la Nokia lumia este un speciala?

Răspuns Câştigător
| al3xander a răspuns:

Are micro-SIM, uite aici diferentele dintre tipurile de SIM http://www.fehervargsm.hu/fotky4772/sim.jpg

3 răspunsuri:
| mont a răspuns:

Mai exact nu e normala, e micro-sim.

| AlexL28 a răspuns:

Nu exista cartele speciale laughing
peste 2-3 ani nimeni nu va mai folosi un sim de marimi normale, si da, foloseste un micro-sim

| RebecCa11 a răspuns:

Nu este speciala, orice cartela e buna, doar ca trebuie taiata, astfel incat sa ramana doar partea aceea de citire big grin.