| Alexandro112 a întrebat:

Cum este jocul de la Vodafone " Primeste si daruieste "?

Răspuns Câştigător
| KiduuTaw a răspuns:

Pai trebuie ca minim 6 prieteni de ai tai sa iti trimita fiecare cate un sms si primesti un premiu.
Sau
Clienţii Vodafone care încheie un nou contract sau îşi reînnoiesc abonamentul pe 2 ani pot alege unul dintre abonamentele MEGA disponibile şi în plus, primesc cadouri consistente pentru ei şi pentru încă un prieten drag, abonat Vodafone constand în minute/SMS naţionale sau Internet pe mobil sau minute fix naţionale/ internationale sau minute/SMS în reţea.
Funda?