| Shiatat a întrebat:

Cum fac ca bara de traducere google chrome sa apara automat?

2 răspunsuri:
| YONTU a răspuns:

Salut! happy
1. La Google Chrom nu stiu cum se face... Dar la Internet Explorer stiu.
2. La Internet Explorer trebuie sa bifezi: "Ca intrare automata! " sau ceva de genu. Se afla sub casuta de sub Search!

| stylemakeup a răspuns:

Pai te duci pe o pagina in limba engleza si o sa-ti apara o bara: daca vrei sau nu sa fie tradusa respectiva pagina. Ai mai incolo, arata automat si bifezi. Pe mine una ma enerveaza la culmea acea chestie, pentru ca pe youtube cand caut o melodie in engleza imi arata melodia tradusa in romana, iar apoi zice ca nu a gasit rezultate laughing