| ady_7987 a întrebat:

Cum fac ca fisierele primite sa imi intre in cardul de memorie nu la Recevied Files la telefonul Nokia 6300?

1 răspuns:
| dorotich a răspuns:

Nu am nici o idee de cum arata sau functioneaza telefonul' Nokia 6300, dar presupun ca e la fel a toate telefoanele: marchezi fisierele pe care vrei sa le muti, apoi dupa ce ai terminat sa le selectezi te duci la "optiuni", dai "mutati in" si te duci la "card de memorie". si cam asta e toata treaba big grin.