| Mosulica129 a întrebat:

Cum fac sa blochez numerele private care ma apeleaza? Adica cand suna cu ascuns, cum fac sa blochez sa nu ma mai poata apela? Apropo am un Nokia 5130 Xpress music.

2 răspunsuri:
| AdrenalinTm a răspuns:

Settings/Call setings/ dar se poate si afla cine te suna cu nr ptivat
daca nu are in cal setings poti lua o aplicatie de pe net gen Answering Machine, BlackList, CallManager, BlackBaller, BlackLister, Hideandseek, etc

| albeea a răspuns:

Am avut si eu 5130 si cand il blocam astel:Setari-Apeluri-Deviere Apel.(altfel nu stiu) - nu mai puteam primi nici un alt apel, de la nimeni altcineva.