| sokey a întrebat:

Cum fac sa nu îmi mai apară de fiecare data notificarea asta sus. Mai ales când sunt în chat și vorbesc și cu persoana respectiva. E dubios. Am încercat la toate notificările și am șters și datele din aplicație și am dezinstalat-o și am instalat-o. Cred ca tot ce mi-a rămas e sa dau resetare din fabrica. Cineva care știe exact unde trebuie sa umblu?
https://imgur.com/a/2Uoz230

Răspuns Câştigător
| Irinelp a răspuns:

Intră la parametri după aceia la aplicați și notificări după care la gestiune de notificări, aici intră pe aplicația dorită și alege tipul de notificări, succes.