| Ciocolataaaaaaaaa a întrebat:

Cum fac sa nu mai am urmaritori pe facebook? cum setez sa imi fie contul ca inainte? fara sa imi mai dea lumea "urmareste"? Helppppp TPU! funda urgent!

Răspuns Câştigător
| Iubibilăă a răspuns:

Intri la setarile contului la followers si dai turn off. adica casuta e bifata tu "scoti bifa " dar abonatii cred ca iti vor ramane tongue

| Ciocolataaaaaaaaa explică (pentru Iubibilăă):

Imi dai un id de mess te rog sa imi explici ca nu imi apare followers te rog puppy dog eyes si iti dau funda.puppy dog eyes

| AleexNC a răspuns (pentru Ciocolataaaaaaaaa):

Ok, ti-l trimit prin mesaj.

| Ciocolataaaaaaaaa explică (pentru AleexNC):

Multumesc :*

4 răspunsuri:
| Iubibilăă a răspuns:

Intri la setarile contului la followers si dai turn off.
Pa, pa.