| anonim_4396 a întrebat:

Cum fac sa nu mai apar online pe Facebook am oprit si chat-ul dar degeaba, tot apare

4 răspunsuri:
| LTAA a răspuns:

Te deloghezi

| icewolf a răspuns:

Nu poți credemă am încercat poți sa-l oprești dar alții încă îți pot vedea contul, dar nu-i bai dacă nu postezi nimic o vreme n-o sa se mai uite pe contul tău

| Ionute2018 a răspuns:

DIN pacate nu ai cum, atunci cand tu oprești chatul de fapt nu se mai vede acea bulina verde. Dar ceilalti vor vedea cum scrie Active Now. Sau activ acum 1 minut. Si iar pe activ Now. F a c e b o o k e facut in asa fel incat ca serverele lor sa se sincronizeze cu timpul tau. Nu le poti opri.

| UnOmOarecare2001 a răspuns:

Pe PC sau pe telefon?