| FriendsShow a întrebat:

Cum fac sa nu mai primesc atatea mailuri? crying funda

Răspuns Câştigător
| Finetti1313 a răspuns:

Poti sa dezactivezi primirea mail-urilor de la facebook, TPU sau alte site-uri la care nu ai nevoie de mail-uri (in afara de cele de confirmare) Daca nu te descurci poti sa imi spui si te ajut. happy

3 răspunsuri:
| 0x11111051 a răspuns:

Sa le pui in lista neagra

| Flory1243 a răspuns:

Intra aici in Connects la Profil-Profilul meu. In partea dreapta ai Actiuni. - Editeaza preferintele. Intri acolo si dai click in sectiunea Preferinte notificari pe e-mail. Selestezi la toate rubricile NU si Salveaza. Gata cu notificarile

| mihamika99 a răspuns:

Te dezabonezi de la site-urile respective.
sper ca te-am ajutat :*
o zi buna