| pitbullbulterier a întrebat:

Cum fac sa scap de " Run as administrator "? Cand dai click pe un program ceva sa porneasca nu sa dau eu run as administrator.
Vreau sa scot asta pentru ca nu imi deschide Sony vegas.

4 răspunsuri:
| sltlp a răspuns:

Click dreapta pe iconita, proprietati si bifeaza run as administrator. Si cand o sa o rulezi o sa ruleze automat ca administrator.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Programul acela nu se va mai deschide daca scoti run as administrator.Pentru ca numai in administrator se deschide deoarece este un program necunoscut si windows-ul nu il deschide faar admin.Asa ca fac cum a zis sltlp si se va deschide. Daca scoti run as administartor nu se va mai deschide ace program.

| pitbullbulterier explică:

Pai dau run as administrator si nu imi porneste Sony vegas

| CosminShAtat a răspuns:

Clic dreapta pe program/proprietati/security si stergi unde scrie administrator la mine merge funda?