| FlaviusLuis a întrebat:

Cum fac sa se auda toate boxele la un sistem 5.1 ca se aud doar cele din partea dreapta... Unde trebuie sa umblu sa echilibrez sa se auda si cele din stanga...Precizez ca am windows 7.
P.S.

1 răspuns:
| Grimmjow69 a răspuns:

Activeaza cmms din playCenter, selecteaza boxele ca 5.1 din sorround mixer, si la settings in sorround mixer bifeaza AC-3 decode si Bass Redirection si pune toate alea la maxim. Center speaker volume si asa mai departe