| IngridGenDăăăă a întrebat:

Cum fac sa sterg mesajele de pe facebook?

Răspuns Câştigător
| Uzzi_Uzzi_Breaza_1991 a răspuns:

Mersi!:*

22 răspunsuri:
| LaLaLaLoveAlex a răspuns:

Cum ai intrat pe Facebook, vei vedea in partea stanga sus, deasupra numelui tau 3 casute! Dai pe cea din mijloc, apoi Afiseaza toate mesajele. Apoi in dreptul fiecarui mesaj mai in dreapta vei vedea un X (arhiveaza) si dai click. Bafta

| FyllPistruiatu a răspuns:

La mesaj in cltul din dreapta sus exista un "x"-ulet mic. Dai click pe el si gata.
Funda?

| IngridGenDăăăă explică (pentru FyllPistruiatu):

Va multumesc pentru raspunsuri, dar nu este asa. Desi le arhivam si nu ne mai apar la mesaje, ele tot sunt iar daca dam sa vedem mesajele arhivate tot ne vor aparea. Am descoperit intre timp cum se pot sterge definitv mesajele de pe facebook. Va multumesc oricum>big grin

| LaLaLaLoveAlex a răspuns (pentru IngridGenDăăăă):

Hmm. pai spune-ne si noua laughingbig grin

| IngridGenDăăăă explică (pentru LaLaLaLoveAlex):

Pai te duci la afiseaza toate mesajele si dupa te duci pe mesajul pe care vrei sa il stergi, il deschizi si in dreapta sus va fi o casuta pe care va scrie "Actiuni", dai click si alegi optiunea "Sterge mesajele".happy

| Geo_George_1959 a răspuns (pentru IngridGenDăăăă):

Multumesc frumos mi-ai salvat casnicia!

| IngridGenDăăăă explică (pentru Geo_George_1959):

Ma sperii. worried

| Ionela_Oana_1992 a răspuns (pentru FyllPistruiatu):

Mersi mult

| Alexandrescu_George_1989 a răspuns (pentru IngridGenDăăăă):

Nu stiu ce ma faceam fara tinelaughing...ma bucur ca ai postat asta:*

| IngridGenDăăăă explică (pentru Alexandrescu_George_1989):

Imi pare bine ca ti am putut fi de ajutor.:*

| Monica_Lupse_1981 a răspuns (pentru IngridGenDăăăă):

Da se sterge dar numai de la tine nu si de la cealalta persoana.

| Uzzi_Uzzi_Breaza_1991 a răspuns (pentru IngridGenDăăăă):

Mersi!:*

| dork a răspuns:

Http://vainvat.eu/cum-stergi-mesajele-de-pe-facebook/ aici ai un tutorial unde cum sa stergi mesajele de pe facebook

| dork a răspuns:

Http://vainvat.eu/cum-stergi-mesajele-de-pe-facebook/ aici ai un tutorial si poti invata cum sa stergi mesajele de pe facebook.

| jasmyn1superba a răspuns:

Buna! Intri pe pagina ta de Facebook, apoi intri la mesaje unde iti apar toate persoanele cu care ai vorbit, ca sa le stergi trebuie sa dai click pe fiecare persoana cu care ai tinut o conversatie, iar sus in dreptul numelui acelei persoane iti vor aparea doua casute, una unde scrie Mesaje si cealalta casuta unde scrie Actiuni, dai click pe Actiuni si apesi Delete.

| Tica_Nico_1986 a răspuns:

Sterge toate mesajele

| Niku_Albert_1987 a răspuns:

Cum sterg mesajele de pe facebook?

| Weiss_Grigore_1949 a răspuns:

Cum sterg mesaje facebook?

| Uzzi_Uzzi_Breaza_1991 a răspuns:

Cum sterg mesajele de pe fakebok

| Mihaella_Adellyna_1995 a răspuns:

Am inteles cum sterg un mesaj. Dar cum fac sa le sterg pe toate deodata? nu asa pe rand

| Joseph_Johnny_1995 a răspuns:

Gresiti toti, arhivarea inseamna ca inca il pastreaza. Sa il stergeti de tot cand deschideti conversatia mergeti la "Actions"(Actiuni) si dupa dati "Delete Conversation"(Sterge Conversatia) si aceasta va fi stearsa total. Nu mai ramane nimic. Ce dati voi "Archive" ramane la "More" si "Archived" si le vedeti pe toate. Alea cu "Archive" doar le ascunde nu le si sterge. Success!

| Severin_Barac_Tatiana_1983 a răspuns:

Mersi...