| xNuiiDeTiinex a întrebat:

Cum fac sa sterg un raspuns primit pe ask.fm, cu schimbarea asta noua? Dau funda

5 răspunsuri:
| OnuOnulică a răspuns:

Intră pe pc la setări pe ask și bifează ștergere vizibilă.

| xNuiiDeTiinex explică (pentru OnuOnulică):

Si unde ar trebui sa fie setarile astea? ca nu mai gasesc nimic cu schimbarea asta x-(

| SweetiMary a răspuns:

Dacă esti pe tel, sus în dreapta langa intrebare apesi pe X happy

| xNuiiDeTiinex explică (pentru SweetiMary):

Nu-mi apare nici un X... inainte da, dar acum s-a schimbat si cand primesc un raspuns, apare la notificari. si nu e niciun X

| SweetiMary a răspuns:

Apai...am vazut...l-au prostit de tot eu dadeam pe format pc și era nr 1 acum au inabilitat optiunea