| ninita a întrebat:

Cum faci ca numai o peroana din lista s te vada invisible?

Răspuns Câştigător
| mefree2fly a răspuns:

Dai click dreapta pe persoana apoi dai la stealth settings si apoi la ultima ( appear permanently offline )

11 răspunsuri:
| atn93 a răspuns:

Daca vorbim de yahoo messenger:.
Varianta 1 ) ignore
Varianta 2)se da Click dreapta pe persoana respectiva si din meniu se selecteaza din lista "stealth settings" in subcategoria acesteia apar 3 variante. se selecteaza "apear permanently offline to "
(unde e numele persoanei respective)
Baftahappy

| Isabelamaria21 a răspuns:

Buna,

Dai click dreapta pe pesoana respectiva apoi pe :

Stealth settings
Si dupa aia :Appeary permanetny online to. si atata

Sper ca am fost de ajutor.

Pa, pa

| ninita explică:

Multumesc pentru raspunsuri.mi-au fost de ajutor

| MyYLife a răspuns:

Pai dai pe persoana respectiva acolo unde ii vezi avatarul.Si dai asa:
1.mai jos iti va aparea you appear online the this contact
2.dai click si iti va aparea trei optiuni iar tu vei da la obtiunea cu cerculetul gri pentru invisible

funda:X?

| Enzo2011 a răspuns:

Dai click dreapta pe id-ul acelei persoane si selectezi stealth settings duca care click appear permanently ofline for...

| Ciompârla a răspuns:

Click dreapta pe persoana>>Stealth Settings>>Appear Permanently Offline for X-ulescu. Funda te rog!big grin

| Larisa a răspuns:

Dai click pe contact, si iti apare o fereastra mica in partea stanga.Acolo scrie:you apeare online to this contact, dai click si o sa-ti apara:you apear offline...sau you apear always online(daca alegi aceasta optiune acea pers te va vedea offline pana vei seta tu din nou sa te vada onlinewinking

| cristian_2087 a răspuns:

Dai clic pe pe id-ul respectiv (nu dublu clic)si apoi tise deschide o mini-fereastra cu poza de avatar si sub poza este un link unde scrie "you appear to this contact"daca dai clik o sa iti apara un link unde scrie "you appear permanently offline to this contact " dai clik acolo si gata...SUCCES

| Dudeness a răspuns:

Dai click dreapta pe aceea persoana apoi click pe Stealth Settings si iti apare optiunea Appear Permanently Offline To...
Bafta happy!

| Soc a răspuns:

Dai clik dreapta pe acea persoana, apoi dai pe "stealth settings" iar dupa pe "appear (permanently) offline to "x"

| RaduSS a răspuns:

Sub avatar ai o banda unde scrie "You appaer online to this contcat" apesi acolo si apoi dai click pe casuta a2a unde scrie "Appear offline to (numele contactului)" si apoi o sa apari invisible la persoana respectiva happy
Sper ca te-am ajutat!