| anonim_4396 a întrebat:

Cum îți dai seama că un Nokia N97 mini e replică? happy Fundă.winking

4 răspunsuri:
| Parmalat a răspuns:

@GDavid
Nu toate replicile au dual SIM, exista replici 1:1
@Griin
Cauti in aplicatii aplicatia "Quick Office" care la original este o adaptare a Ms Office de pe PC si cu care poti edita fisiere Word si Excel.
La o replica aceasta aplicatie nu functioneaza, are doar iconul in meniu.
Replica este un telefon care arata la fel ca originalul dar are functionalitate mult redusa - adica nu face tot ce face originalul. La un Nokia 8800 (care nu face nimic) diferenta dintre replica si original e aproape inexistenta, dar la un N97 (al carui soft original e conceput pentru a face o gramada de lucruri) diferenta e majora.

| Parmalat a răspuns:

Daca vrei sa-ti iei o replica misto uite site-ul asta www.versace-v9.ro e printre cele mai misto telefoane chinezesti pe care le-am vazut pana acum.

| DizzYuzzY a răspuns:

Http://connect.md/......_Nokia_N97 sper sa-ti fi fost de folos:)

| GDavid a răspuns:

Toate replicile au Dual Sim.