| FLORINNN12345678910 a întrebat:

Cum imi bag muzica de pe leptop pe telefonul meu Sony Ericsson xperia play r800i adica ce program imi trebuie sa imi bag muzica.

Răspuns Câştigător
| virusake a răspuns:

Cauti in setari si selectezi memorie de masa (transfer de masa sau ceva de genu) pentru conexiunea usb.
Introduci cablul usb, o sa gasesti in my computer o iconita cu telefonul dupa conectare, faci un folder pe cardul de memorie si pui acolo materialul audio.

2 răspunsuri:
| sltlp a răspuns:

Conectezi telefonul la pc, apesi pe stocare in masa de pe telefon/server mtp si astepti ca windowsul tau NEpiratat sa instaleze in mod automat driverele. Dupa, o sa apara telefonul in mycomputer, de unde adaugi melodiile.

| shannygelu a răspuns:

Daca ai card pe telefon bagi cardul in laptop daca ai cititor de carduri daca nu iti cumperi unu si faci transfer de pe pc pe card cu total commander daca nu pune telefonul cu cablu usb in laptop si setezi la conexiune data mass