| Fernando9Torres a întrebat:

Cum imi dau seama cand bateria externa este incarcata/descarcata?
Tipul bateriei: Acumulator extern universal, TRUST Leon

2 răspunsuri:
| FlorinCiokan a răspuns:

Pai ai niste leduri cand is aprinse toate e plina. cand e aprins doar unu sau nici unu e goala.
Si trebuie sa tii minte cati mah are si cat are telefonul cu cat ai incarcat.
Daca bateria externa are 6.000 mah si bateria telefonului are 2.000 mah. poti incarca telefonul de 3 ori. dupa bagi la incarcat bateria externa.
Sper ca ai inteles. Bafta.

| saftaiiustin a răspuns:

Cand e descarcata licareste un beculet rosu si cand e incarcata ramane aprins un beculet verde

asa e la mine