| Amisa a întrebat:

Cum imi dau seama daca cineva mi-a dat block pe skype? (Avand in vedere - ca imi apar: poza, detaliile; - ca sta de obicei pe invisible)

Răspuns Câştigător
| RareşTPUro a răspuns:

Atunci cand incerci sa suni, iti va da acel ton de apelare pe skype... Nu conteaza ca e ON sau INVIZIBIL... Iar cand nu e pe skype, iti va da un "PIU" si se va inchide automat. Dar daca ai posibilitatea de a-i vedea detaliile si poza de profil, nu ti-a dat block. Daca ti-ar fi dat block ti-ar fi aparut persoana fara nimic.
Totusi mai e posibil sa te fi sters de la prieteni si sa nu aiba setarea de a vedea detaliile si poza, vizibile doar pentru prieteni, ci pentru toata lumea.