| Lightsxenom a întrebat:

Cum imi dau seama daca iphone-ul meu a fost desfacut adica umblat in el observa ca daca il tin cu susul in jos si ma uit atent la display se vad niste liniute
exact la fel cum se vede, in descriere numai ca nu se observa cam deloc doar daca tii telefonul la lumna foarte mare si il ti in jos asa si te uiti la display. astept raspuns.

3 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

A fost sigilat ambalajul?

| Cozzmy13 a răspuns:

Sau mai bine zis e original si poate sa fie zgariat sau daca nu le vezi ce te intereseaza

| Lightsxenom explică:

Telefonul este original, am avut de la iphone 2 cand a aparut prima data la 3 3gs si acum 4, in scurt timp 4s. Cel mai bine daca nu va pricepeti sa raspundeti nu va bagati. Pt ca ma jigniti cand spuneti daca e original. Si telefonul a fost luat la mana a 2 a impecabil... ( Orice om isi da seama daca a avut cumva iphone, daca un iphone este original sau nu dupa cum se misca iphone in meniu... si cum se vede