| MeridaOcean a întrebat:

Cum imi pot activa internetul pe cartela Vodafone?

Răspuns Câştigător
| Siracuzia a răspuns:

Bună! Tastezi pe telefon *147#.

2 răspunsuri:
| BaRoN92 a răspuns:

Ai posibilitatea să-ţi administrezi serviciul în următoarele moduri:
- Intri în contul tău MyVodafone şi accesezi Contul meu > Serviciile mele > Modificare servicii
- Apelezi gratuit *100# si alegi apoi Internet si MMS (daca esti abonat) sau *100# si Internet pe mobil (daca esti utilizator de Cartela Vodafone).
- Sau apeleaza *222 si urmeaza meniul. Cu ajutorul meniului interactiv poti activa sau dezactiva serviciul de internet pe mobil.

| vladzvip a răspuns:

Pe pc sau telefon?