| Frunziix3 a întrebat:

Cum îmi pot băga în telefon un album (muzical)?

3 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Daca telefonul tau dispune de spatiu suficient, iar acesta citeste fisiere de tip mp3, este evident ca da.
Era de preferat sa ne spui la ce telefon faci referire.

| Frunziix3 explică (pentru anonim_4396):

Este un Samsung Galaxy S Duos, dar eu vreau să știu cum aș putea să fac asta.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu as copia tot folderul cu melodii pe telefon prin cablu usb(magazinele de accesorii telefoane-mare grija sa se potriveasca cablul la telefon-mufe compatibile) sau prin bluetooth usb, daca la calculator exista un adaptor bluetooth-seamana cu un stick si se gaseste la magazinele cu accesorii pentru telefoane dar are un singur minus, trebuie trimise melodiile una cate una, nu ia tot folderul.Pentru cateva melodii recomand bluetooth, pentru un album intreg recomand cablu. Funda?