| rostas55 a întrebat:

Cum imi pot da seama de ce drivere im lipsesc la pc?
si cum fac rost de ele?

Răspuns Câştigător
| T4zu a răspuns:

Salut. Este un program numit "SlimDriver" care detecteaza automat driverele lipsa, insa la placa video se mai intampla sa mai de si un driver care sa nu fie bun.
Mai este o solutie, intri in "Start" > click dreapta pe "Computer" > "Manage" > (din lista din standa) "Device Manager" > (ce e cu semnul exclamari galben, inseamna ca nu sunt instalate sau lipsesc); asa ca trebuie sa la instalezi. Ca sa afli cum se numesc poti folosi Everest, Aida 64 sau poti incerca sa le instalezi cu SlimDriver.
Sper ca te-am ajutat!

| rostas55 explică (pentru T4zu):

Ma-i ajutat chiar foarte mult
mersii mult!

| T4zu a răspuns (pentru rostas55):

Cu placere!