| XxYouOnlyLiveOncexX a întrebat:

Cum imi pot da seama la care telefoane cu android merge Adobe flash player?
As vrea sa i-au Samsung Galaxy Y dar nu sunt sigura, as fi vrut sa pot sa vad videoclipuri pe net nu doar youtube, gen anime.kage.ro sau site-uri cu filme...

Răspuns Câştigător
| DAnc3 a răspuns:

Nu-ti lua ca e cam slabut mergi pe un Allview p5 mini.

| XxYouOnlyLiveOncexX explică (pentru DAnc3):

La telefonul ala ma uitam si eu, dar nu stiu daca o sa am norocul sa mi-l ia.

3 răspunsuri:
| SheWasHere a răspuns:

Te uiti la specificatii tehince, in general la categoria "browser". Daca este mentionata functia, atunci are Adobe Flash Player.

| MareleLeneş a răspuns:

Din cate stiu eu Adobe flash player merge pe orice telefon android atata timp cat acesta are versiunea de 2.2 sau mai mare.