| Mihaeelllaa a întrebat:

Cum imi pot pune si eu un video pe youtube? Trebuie sa am un program. fundita

Răspuns Câştigător
| ღNameღ a răspuns:

Nu trebuie sa ai niciun program, trebuie sa ai cont.
Apoi dai pe contul tau si fa scrie undeva incarca un videoclip.
Apoi te intreaba daca vrei sa faci unul acum cu camera web sau ai deja unul in calculator, si alegi tu.
Si de acolo iti dai seama, ca te pune sa cauti clipul in calculator, sau sa il faci si il incarci si gata!

5 răspunsuri:
| TRN a răspuns:

Trebuie sa ai cont
Bafta!

| Rebeca269 a răspuns:

Trebuie sa iti faci conthappy pe youtube si apoi il puihappy

| MuñequitaLoka a răspuns:

Nu ai nevoie de nici un program
trebuie doar sa-ti faci un cont happy
e foarte simplu

| drakosu a răspuns:

Trebuie sa iti faci cont si dupa poti sa pui videoclipuri.

| Lenesu a răspuns:

Trebuie sa iti faci cont, si dupa aia dai pe butonul Upload.