| Alexoutza a întrebat:

Cum imi pot schimba data de nastere pe facebook? Am incercat dar ma lasa sa imi schimb doar anulcryingDe ce? Vreau un raspuns urgent. Multumesc anticipat!

13 răspunsuri:
| Roxett a răspuns:

Te duci la profil si in dreapta sus ai Editeaza profil. Intri acolo si o sa vezi ca poti sa-ti schimbi data de nastere.

| ianisky a răspuns (pentru Roxett):

FACEBOOK - Schimba data de nastere -> Logheaza-te pe facebook ->da click pe numele tau (dreapta sus)->apoi click pe ->Editare profil->modifici data de nastere->click pe Salveaza modificarile!
http://www.facebook.com/editprofile.php

| HaarpCord94 a răspuns:

Cand intri pe Cont apare pagina ta de facebook, click langa varsta ta si dai acolo editeaza profilul. De acolo te descurci tu singurica :* Daca ti-am putut fi de folos ma bucur.

| mihaelutza_5981 a răspuns:

Incearca:dupa ce l-ai schimbat, da la asfarsit salvare. Daca nu dai, nu se salveaza. Deci nu merge.

| ChoCoLaTe_2477 a răspuns:

Trebuie sa ai 13 ani ca sa ai cont pe facebookwinking daca nu asta e problema scuze whistling

| LisaZafre a răspuns:

Trebuie sa confirmi ca ai peste 20 de ani.

| Alexoutza explică:

Am incercat si nu merge deloccryingMersi mult! Vot la toti...

| lenutza50 a răspuns (pentru Alexoutza):

Faceţi clic pe Editare profil (Actualizare: Info), butonul din partea de sus din profilul dvs. (cronologie)
Introduceţi ziua de naştere în domeniul zile de naştere.
Salvaţi modificările. Avem limite de cate ori vă puteţi edita ziua ta. Dacă aţi editat recent ziua ta, va trebui să aşteptaţi câteva zile înainte de a schimba din nou.
Sper ca te-am putut ajutawinking

Alte răspunsuri
| krysswkryss a răspuns:

Dai la profilul tau, mai exact la informatii despre tine iar apoi dai la Basic Information (Informații de bază).
O sa iti apara printre altele cum ar fi religia, relatia sau altele si varsta ta.
Acolo o poti schimba, Succes!

| anonymus1235 a răspuns:

Dai pe profilul tau si dai sus acolo la Born on... Edit profile. Si ai acolo.

Alte răspunsuri